Kuchnia Domowa

ul. Poznańska 4
74-200 Pyrzyce

Biuro: 505 511 002
Zamówienia: 508 962 907

Oferta

Każdego dnia w naszym jadłospisie prezentowany jest inny zestaw, składający się z dania głównego oraz zupy. Posiłki przyrządzamy codziennie, na bazie świeżych produktów i sprawdzonych receptur. Proponujemy pyszne i zdrowe jedzenie, dostarczane zawsze na czas.

Jedzenie na dowóz

Niepowtarzalny smak naszych potraw może zawitać również w Państwa domu lub pracy. Ciepłe, pachnące i sycące obiady domowe to miłe dopełnienie dnia. Stala współpraca, oparta na abonamencie niesie same korzyści.

Catering dla żłobków, przedszkoli i szkół

Dostarczamy jedzenie do żłobków, przedszkoli i szkół oraz na półkolonie. Niezmiernie istotne jest, aby dieta dziecka  w okresie rozwoju była odpowiednio zbilansowana, smaczna, zdrowa oraz wykorzystywała polskie produkty sezonowe. Wszystkie współpracujące  z nami przedszkola i szkoły chcielibyśmy serdecznie zachęcić do skorzystania ze spotkań i warsztatów edukacyjnych prowadzonych przez naszego dietetyka.

Catering dietetyczny z opieką dietetyka

Menu układane jest przez doświadczonego dietetyka. Dzięki temu mają Państwo pewność, że jest ono tworzone zgodnie z zasadami racjonalnego odżywiania, odpowiednio zbilansowane i zawiera ustaloną ilość kalorii. Zbilansowana dieta z dowozem do domu/pracy to zdrowie i wygoda na co dzień. Istnieje także możliwość konsultacji z naszym dietetykiem, który na sprzęcie Tanita przeprowadzi analizę składu ciała ( pomiaru zawartości tkanki tłuszczowej, mięśniowej, tłuszczu wisceralnego, wody, masy kości, BMI, wieku metabolicznego). W naszej ofercie znajdą Państwo diety: 1200 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal. Komponujemy także plany żywieniowe w chorobach dieto zależnych.

Organizacja przyjęć okolicznościowych

Serwujemy catering na wielu uroczystościach. Z naszą pomocą zorganizujecie Państwo m.in. chrzciny, przyjęcia komunijne, wesela, urodziny, imieniny, jubileusze i wszelkie inne uroczystości.  Wspólnie stworzymy menu, które będzie spełniać wszystkie Państwa oczekiwania i dostosujemy je do planowanego budżetu.

Dla firm

Obsługujemy spotkania biznesowe, szkolenia i konferencje, imprezy integracyjne, wigilie firmowe.

b_250_150_16777215_00_images_115080.jpg 

Czy wiesz że...

Nie musisz obawiać się owoców o grubej niejadalnej skórce, takich jak awokado. Ewentualne nieczystości nie są w stanie przeniknąć do wewnątrz, pod warunkiem jednak, że owoc nie jest

Więcej…